Вебінари



 

«Як зберегти психічне здоров'я в умовах соціальної ізоляції»

Черниш Олена Степанівна

«Психологиня в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтка. Керівниця громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Авторка програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.»

Посилання на сторінку спікерки:  https://vseosvita.ua/user/id50450

 

“Психологічне здоров’я під час карантину: як жити та працювати?”

Марина Масалітіна 

Дбати про своє здоров’я – важливо. Мити руки, повноцінно харчуватися, відвідувати лікаря, обмежити контакти з людьми – ці правила можуть убезпечити людину вас під час спалаху небезпечного вірусу. Проте важливо не забувати й про своє психологічне здоров’я. Зараз ми різко змінили уклад життя: більшість працює віддалено, або пішли у відпустку; у людини обмежене коло спілкування та вибір того, як проводити вільний час; вона живе в інших умовах та з іншими ресурсами. Марина Масалітіна, психологиня, тренерка фонду “Професійний розвиток Харкова” розповіла:

про складові психологічного здоров’я і як його зберігати при пандемії;

як не втратити адекватність та знайти ресурси в ситуації невизначеності;

також тренерка нагадала про навички виживання і разом з нами побудувала плани на невідоме майбутнє.

 Посилання на сторінку спікерки: https://litnet.com/ru/marina-masalitina-u358099


«Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину»

Інститут ПТО

7 квітня 2020 року відбувся другий вебінар із серії «Ми разом» на тему «Психологічна профілактика панічних проявів під час карантину» для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти. Захід провела кандидат педагогічних наук, науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Оксана Лапа. Учасники вебінару ознайомилися з актуальними питаннями психологічної профілактики проявів паніки, тривожних розладів, фобій учнівської молоді та дорослих, передумовами виникнення яких є обмеження особистісного та групового спілкування, у тому числі й під час проведення карантинних заходів. Увагу було зосереджено на інформуванні педагогів про основні функції, механізми психічного здоров’я особистості, а також – осмисленні факторів, які впливають на його стан. Детально проаналізовано результати соціологічного опитування українців та особливості психологічного стану наших співвітчизників під час карантину. Доповідач наголосила на доступних і дієвих практичних методиках, які можуть самостійно застосовувати як педагогічні працівники, так і учнівська молодь професійних (професійно-технічних) закладів для профілактики і корекції різноманітних тривожних розладів.

Серію спеціальних вебінарів «Ми разом» безпосередньо спрямовано на організацію соціально-психологічного супроводу педагогічних працівників та учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти під час забезпечення дистанційного освітнього процесу.

Запис вебінару можна переглянути на офіційному сайті Інституту професійно-технічної освіти НАПН України: www.ivet.edu.ua , а також за посиланням: https://youtu.be/SKF8YC9zVIQ


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Поради психолога в умовах карантину

Дистанційна робота

Загальнонаціональний карантин